Posted on

Gadżet – wybierz swój! Kilka przydatnych porad

Plug Wtyczka gadżet

Gadżet do zabaw intymnych, zastanawiasz się co wybrać?

No cóż… Zabawek erotycznych jest tyle, ile ich sobie wyobrazisz! Wybieranie spośród nich może przysporzyć wiele problemów. Zdecydowanie się na odpowiedni gadżet to trudne zadanie do którego początkujący zabierają się nie bez kłopotów. Szczerze powiedziawszy nie jest to takie proste nawet dla bardziej doświadczonych!

Zależnie od Twoich uczuć i związkowego doświadczenia możesz mieć różne potrzeby. Jednak czy potrzebujesz dodatku do masturbacji, czy potrzebujesz go w dojrzałym związku, czy gadżet jest niezbędny do grupowych zabaw – ważne jest Twoje zadowolenie, Twoja satysfakcja i Twoja inwestycja.

Czym się kierować przy wyborze?

Od razu zaznaczmy: nie ma złotej rady. Jest za to zbiór pewnych idei oraz pomysłów, które pomagają nakierować na odpowiedni wybór. Jest on tylko Twój. Jest on tylko Wasz. Wyborów może być wiele. Nie ma złego wyboru…

Nie rozpędzaj się, by nie niszczyć pierwszego wrażenia. Nie musisz myśleć zbyt wiele nad wyborem i sięgać zbyt daleko planami na przyszłość. Metoda małych kroków to dobra metoda. Najpierw zainicjuj całą zabawę. Właśnie to robisz… Zgłębiając swoją wiedzę.

Łatwiej zapoczątkować doświadczanie czegoś nowego od zewnątrz. Gdy młody chłopak poznaje młodą kobietkę to najpierw trzyma ją za rękę, przytula. Następnie pocałunek w policzek. A później pora na podniecający francuski pocałunek, gdzie przełamuje się jeszcze większe bariery. Seks bywa jeszcze później. Stawiaj odpowiednie kroki. Zrób to dobrze i powoli. Dotykaj i masuj się z zewnątrz. Niech pierwsze doświadczenie będzie doświadczeniem delikatnym i subtelnym.

Pamiętaj, że każdy gadżet służy Tobie i to od Ciebie zależy jak będzie wyglądała relacja między Wami. Jakie doznania przyniesie ta zabawa? Znasz siebie. Znasz swoją seksualność. Gruby, czy cienki? Długi, czy krótki? Miękka czy twarda? Ostro, czy subtelnie? Ty znasz odpowiedź na to pytanie. Próbuj wszystkiego po trochu!

Gadżety – kilka konkretów

Dla pary

  • Najważniejszy, bo przydatny zawsze, jest lubrykant. Nie zapominaj o nim. Super spisuje się LUBRYKANT 69. Do każdych wyzwań! Z kolei COBILY polecany jest przede wszystkim do dłuższych, bardziej wymagających igraszek.
  • Jeżeli pragniesz wspólnego celebrowania przyjemności w związku to należy uzgodnić to z partnerem. Następnie wypróbujcie interesujące Was gadżety. Dobrym wyborem może okazać się WIBRUJĄCY PIERŚCIEŃ NA PENISA, który opóźni eksplozję uniesienia u mężczyzny oraz przyniesie miłe wibracje dla obojga.

gadżet - pierścień na penisa

  • Doskonale sprawować będzie się też SZKLANY PLUG, który urozmaici zabawę. Ma wiele zastosowań. Jego ogromnym atutem jest to, że może pozwolić kobiecie na dominację, jeżeli mężczyzna zechce przeżyć seks analny.
  • Rozpalcie się podczas gry wstępnej rozkosznymi igraszkami i gierkami przy pomocy GADŻETÓW BDSM. PIÓRKO czy KAJDANKI doskonale urozmaicą Wasz czas.

gadżety - zestaw bdsm

Solo

Jeżeli chodzi o samotne doznawanie przyjemności wybór jest szeroki. Wszystkie te gadżety z powodzeniem używane są przez pary we wspólnym jak i samotnym stosunku.

  • Dla kobiet idealnym będzie RÓŻOWY MINI WIBRATOR, który ślicznie wygląda, mocno wibruje i ma doskonałe wymiary. Pomasuj łechtaczkę lub stymuluj wnętrze pochwy. Doskonale oswoi w zabawie gadżetami.
  • Najlepszym jednak rozwiązaniem będą KULKI GEJSZY, które są przede wszystkim kulkami leczniczymi, medycznymi.  TUTAJ przeczytaj więcej na ich temat!
  • Z kolei dla mężczyzn doskonałe będą masturbatory SZTUCZNA POCHWA DZIEWICY. Są miękkie, świetnie się dostosowują i spodobają się naprawdę każdemu.
  • Być może lepszym rozwiązaniem okaże się jednak nowość: JAJKA TENGA. Mają ciekawy, nowoczesny wygląd. Składają się z jajeczka, pełniącego funkcję pokrowca oraz subtelnego, delikatnego masturbatora.

gadżet - jajko Tenga

Kolejny krok to eksperymentowanie na nieodkrytych terenach

Drogie Panie: Punkt G. Istnieje i znajduje się na przedniej ściance pochwy – mniej więcej na wysokości łechtaczki. Doskonałe okazują się wibratory o dostosowanym kształcie, które najlepiej stymulują ten magiczny punkt. Świetny wybór to wysokiej jakości WIBRATOR KRÓLICZEK.

Panowie: Męski Punkt G. Tak!!! Istnieje. To prostata. Najłatwiej stymulować ją przez odbyt (artykuł już wkrótce). Do takich zabaw najlepszym wyborem będzie STYMULATOR PROSTATY.

Panie oraz Panowie: Jeżeli jednak chodzi o gadżet do zabaw analnych dla obojga to warto skusić się na KULKI ANALNE W KSZTAŁCIE SERCA, które przypadną do gustu zarówno doświadczonym, jak i początkującym. Jeżeli potrzebujesz również wibrujących doznań, to możesz wypróbować któreś z WIBRATORÓW lub sprawdzić specjalny stworzony do zabaw analnych WIBRATOR.

Jeżeli chodzi o SEKS ANALNY to warto przeczytać ten artykuł, w którym wyjaśniliśmy dużo więcej.

Pamiętaj! Jeżeli wahasz się, nie jesteś pewien/pewna i chcesz zasięgnąć opinii – Napisz do nas!
thesilhouetted@gmail.com

Rozkosznych zakupów!

Dodaj komentarz