Posted on

PRAWIDŁOWA MASTURBACJA Dlaczego NIE Samą Ręką

Styczniowa Sylwaetka 2017 (12)

Z tego artykułu dowiesz się jak powinna wyglądać Prawidłowa Masturbacja dla mężczyzn, oraz jakie zagrożenie za sobą niesie „naturalny” sposób ułożenia dłoni podczas seksu z samym sobą.

Nie wielu z Was zapewne wie, że masturbować się trzeba umieć. Nie każdy z Was zdaje sobie z tego sprawę, że nieprawidłowa masturbacja poza wieloma pozytywami niesie ze sobą również pewne zagrożenia. I nie, nie chodzi tutaj o mity typu „pomniejszający się penis”, lub nabywanie „krótkowzroczności”. Na pewno ogromnym problemem jest fakt, iż masturbowanie się powoduje uzależnienie. W rezultacie facet nie potrzebuje partnerki, bo tak jakby spełnia się. Mózg odbiera informacje o „wystrzelonym” materiale DNA, więc jest wszystko ok.

Dlatego, jeżeli robisz to zbyt często i przez to Twoje kontakty z płcią przeciwną stają się zbytnio ograniczone – ZAREAGUJ i czytaj dalej! (Na naszej stronie pojawią się artykuły dla mężczyzn, a także porady dla subskrybentów, dlatego warto nas obserwować!)

Prawidlowa Masturbacja

My jednak nie chcemy wałkować tutaj tematów, które milion razy zostały już poruszone. O robieniu sobie dobrze przeczytacie w wielu miejscach w Internecie. Najczęściej proceder ten jest potępiany. Bo walenie konia jest grzechem, bo nie wypada, bla bla bla. Choć jakiś czas temu zaczęło się to przeświadczenie zmieniać.

Każdy zrobi i tak po swojemu.

Dlatego mając pewną wiedzę chcemy Ci pomóc. Przeczytaj kolejną część tekstu i dowiedz się jak wygląda Prawidłowa Masturbacja. Nie zdaje sobie z tego sprawy aż 90% polskich mężczyzn!

Prawidłowa Masturbacja kluczem do zniwelowania uzależnienia

Męski penis to narząd, który jest jednocześnie bardzo delikatny oraz wymagający mocnych bodźców. Żołądź penisa pod skórką jest delikatny, z kolei jego trzon już nie. A teraz przypomnij sobie jak zbudowana jest pochwa w środku?
Przypomniałeś sobie?
A jak zbudowana jest Twoja dłoń?

Faceci masturbują się trzymając prącie w dłoni. Szorstkiej, twardej, kościstej dłoni. Trzepiąc swego kapucynka w tenże sposób mężczyźni przyzwyczajają się do pewnego typu bodźców. Do mocnego uścisku.

To nie wszystko. Dłoń ma palce. Pięć palców. Czy w pochwie są jakieś palce? Nie. Nie ma żadnego organu, który pozwala na tak szczegółową i dokładną stymulację poza dłońmi. Pięć oddzielnych palców, które zginają się w 3 oddzielnych stawach, którymi możesz operować mega precyzyjnie i skurczyć je lub rozluźniać w odpowiedni dla Ciebie sposób.

Nawet nie zwracasz na to uwagi, ale tak jest. Operujesz dłonią, operujesz palcami, operujesz nadgarstkiem by dać sobie coraz to inne, lepsze, eksperymentalne doznania. Tego typu masturbacja nieuchronnie prowadzi do zbytniego przystosowania się do bodźcy, których nie daje pochwa. I wcale nikt nie mówi, że pochwa daje gorsze bodźce! Problem w tym co odbiera nasz mózg i do czego go przyzwyczaisz. Bo przysłowiowy chłop ze wsi, który pali „Fajeranty” albo „Wiseroje” nie doceni Kubańskiego Cygara. Pewnie mu nawet nie zasmakuje.

Prawidlowa Masturbacja 2

Ale wiesz co najbardziej może zatrwożyć? To, że facet, który nie potrafi się spuścić w pochwie PRZECIEŻ NIE ZROBI DZIECKA. Powodzenia na przyszłość przy zakładaniu rodziny. Dlatego wiele kobiet bardzo martwi się z powodu dochodzenia tylko z ręki…

NIE RÓB SOBIE TEGO

To nie są żarty i głupoty. Przejrzyj Internet i poczytaj. Ile to dziewczyn ma problem, że jej facet dochodzi tylko „z rąsi” albo przy „lodziku”? Ile dziewczyn zastanawia się co robią źle, bo facet nie może dojść w nich, tylko musi sobie pomagać zawsze ręką?

Jeżeli nie masz jeszcze tego problemu – to dobrze. Ciągle możesz to naprawić i nabrać lepszych nawyków. A jeżeli nie masz jeszcze stałej partnerki – możesz tego nie doświadczać i nawet nie zauważać. Dlatego przemyśl całą kwestię! I dla sprawdzenia wypróbuj takie ćwiczenie:
Nawilż dłoń i delikatnie ujmij prącie. Nie możesz zaciskać. A teraz jedynie ruchami Twoich ud doprowadź się do orgazmu. Jedynie ruchami Twoich ud, nie ruszasz ręką, nie zmieniasz siły ścisku. No i jak?
Pochwa ma mięśnie tylko u jej wejścia. Wewnątrz nie zaciśnie się jak Twoja dłoń.

Dlatego być może warto być „Polakiem mądrym przed szkodą”, skoro już Ci o tym wszystkim piszę i dotrwałeś do końca tego artykułu?

Wyjście jest takie:

1. Ogranicz masturbację, jeżeli czujesz, że robisz to zbyt często.

2. Postaraj się o kobietę, bo to z nią masz dawać sobie rozkosz, a nie samemu nad brudną umywalką!

3. Samo-zaspokajanie się to rzecz normalna. Dlatego jeżeli już to zrób to przy użyciu sztucznej cipki. Sztuczne pochwy to nie jest jakiś bezsensowny wymysł, bo pomogą Ci imitować prawdziwy stosunek. Pozwalają na odzwierciedlenie wnętrza pochwy, które nie jest mięsiste tylko błonowate. Dlatego z takim akcesorium bezpieczna i prawidłowa masturbacja jest realna.

Zerknij na Jajko Tenga – najlepszy według nas stymulator. Jednak przy jego użyciu ciągle to Ty kontrolujesz uścisk na trzonie penisa. Nie można przesadzić z siłą tego uścisku. Z kolei dla osób, którym trudno nie dociskać prącia palcami najlepszy będzie zabudowany Masturbator w Kształcie Kubka.

Warto przemyśleć zakup takiego gadżetu. Nie dość, że sprawisz sobie dużo przyjemniejsze doznania podczas masturbacji, to jeszcze zadowolisz w pełni swoją partnerkę. Nie ważne czy już ją masz czy jeszcze nie. Będziesz miał. A wtedy będzie się wkurzać i zadręczać, że pewnie Cię nie pociąga, gdyż nie dochodzisz w niej!

Dla osób, które najpierw napiszą do nas maila na:  thesilhouetted@gmail.com udostępnimy kod rabatowy 10% na zakup masturbatorów. Po prostu dajcie nam znać, że czytaliście ten artykuł.

Dzięki za poświęcony czas i trzymajcie się ciepło!

Dodaj komentarz