Posted on

Przeżywać orgazm świadomie – porady

przezywac-orgazm-3

Czy wiesz jak przeżywać orgazm?

Być może Cię zaskoczę, ale nie ma tylko jednego rodzaju orgazmów. Przeżywać orgazm można na wiele sposobów. Zastanów się: Jakie czynności dają Ci przyjemność? Jaki stan? Dotyk? W którym miejscu? Łechtaczka, punkt G, penis… Tak, to banalne. Odbyt… Tak, tam też. Ale liczy się jeszcze sposób, moment, stan. Oraz inne newralgiczne miejsca, które są stymulowane. Jednak w tym artykule skupimy się na podstawach. Czerpanie rozkoszy to prosta sprawa. Jednak pod niektórymi względami może wydać się jednak nieco skomplikowana.

Nie ważne gdzie się dotykasz i co stymulujesz, by przeżywać orgazm. Wiem jedno – na to potrzeba Ci czasu. Jednym więcej, drugim mniej. Facetom zazwyczaj wystarczy mniej czasu. Ochłoń. Nie stresuj się. Ucz się siebie. Kochaj siebie. A potem otul się ekstazą. Oddaj się uniesieniu…

Ale by do tego szczęśliwie doprowadzić zastanów się nad poniższymi punktami:

1. Panuj nad swoimi myślami

Najgorsze co może Ci się przytrafić to zamartwianie się, że się nie uda. Właśnie to potęguje stres. Tak zwana “śruba w głowie”. To puszczanie wodzy fantazji, wyobrażanie sobie zbyt wiele – być może to nawet chciwość. To naukowo potwierdzone, że w takich sytuacjach w mózgu podnosi się poziom pewnych substancji. Uniemożliwiają zrelaksowanie się i odprężenie. To dlatego, że mózg nastawia się na konkurowanie.

“Chcę pokazać się partnerowi z jak najlepszej strony”
“Będzie mi stał jak skała przez cały czas, na pewno!”

Jak przeżywać orgazm 2

To nakręcanie się ma odwrotny wpływ! A w seksie liczy się luz. Dopóki nie zaakceptujesz siebie, swojej fizyczności, wyglądu – nie będziesz potrafić przeżywać orgazmu. Nie nasycisz się nim. Nie da Ci tego wszystkiego co ma do zaoferowania. To bardzo ważne – uznaj za normalne fakt, że nie zawsze osiąga się orgazm.
Nie zawsze daje się orgazm.
Nie zawsze osiąga się ten mega-mega-mega orgazm.

2. “Ty” to Twoje ciało

Bądź z siebie dumna i bądź z siebie dumny. Twoje ciało to Twoja świątynia. Tak – są faceci lepiej zbudowani, z większymi penisami i w ogóle. Tak, są kobiety z większymi cyckami i fajniejszym tyłkiem. Tyle, że to nie ma wpływu na Was. Jeżeli dwie osoby doznają wzajemnego podniecenia to wystarczy! Po co przejmować się bzdurami? Po co porównywać się do osób, które być może nawet nie wiedzą o naszym istnieniu? Po co starać się ukrywać jakieś niedoskonałości, które istnieją tylko w naszych głowach? Partner może ich nawet nie zauważać.

Jak przeżywać orgazm 3

To wszystko MUSI zostać z boku. Po raz kolejny: czill, relaks i pełne odprężenie. Odetchnij głęboko. Dotknij swoje własne usta, piersi, brzuch. Poczuj jak miła w dotyku jest Twoja skóra. Odkryj się na nowo.

To perfekcyjne, Twoje własne ciało – i to ciało liczy się na siłowni, podczas joggingu, na modelowym wybiegu, w garniturze, w wieczorowej sukni! Dla orgazmów, dla ekstazy, dla rozkoszy to bez znaczenia.
Chcesz przeżywać orgazm? W takim razie w łóżku liczy się przyjemność, liczą się uczucia, liczy się uniesienie. Nic więcej nie istnieje.

Jak przeżywać orgazm 4

3. Co tak naprawdę sprawia Ci przyjemność?

Nie każdy lubi wszystkie rodzaje stymulacji. Są kobiety na których nie robi wrażenie pieszczenie sutków. Są kobiety, które uwielbiają delikatne pocałunki i sama stymulacja ust może je doprowadzić do ogromnej rozkoszy. Są mężczyźni, którzy uwielbiają fellatio, ale są i tacy, którzy kompletnie za tym nie przepadają.
Ludzie mają różne podniety. Gadżety, akcesoria erotyczne, sado – maso, masażery, wibratory, masturbatory… To wszystko jest dla ludzi. Sprawdź jak to jest i dowiedz się co lubisz Ty, co sprawia Ci przyjemność? Eksperymentowanie to jedyny sposób na poszerzania wachlarza odbieranych przyjemności. Jeżeli myślisz nad zabawkami możesz przeczytać kilka porad dotyczących gadżetów.

Na dzisiaj tyle.
Przyjemności!

Dodaj komentarz